pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Co To Znaczy Wypadanie Zapłonu Subaru Forester Sg

0 Comments 12:19 pm

Co To Znaczy Wypadanie Zapłonu Subaru Forester Sg. Czy naprawdę pali 7l/100km czy jest awaryjne plusy i minusy i czy są dostępne części. Stan nowy producent części denso.

Rally Sprint Driveart na Torze w Lublinie 2012
Rally Sprint Driveart na Torze w Lublinie 2012 from www.spalacz.pl

Pacjent subaru forester sg przedlift 2.0 125km(benzyna/gaz). Natomiast w tym subaru silnik jak i z napędem na przód tak i z napędem na cztery koła silnik ustawiony jest tak samo! Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Pacjent subaru forester sg przedlift 2.0 125km(benzyna/gaz). Forester sg gaśnie po odpaleniu. Nowa cewka, przewody i świece , sprawdzona kompresja , po odpaleniu zimnego silnika odczuwalne lekkie nierówności w pracy silnika ,trwa to do momentu przełączenia się na gaz i wszystko znika.

Instalacja Brc Sequent P&D , Grand Voyager 2003 3,3 V6 Ega.

Denso przepływomierz subaru forester sg 2.0 2.5. Rozdzielacz zapłonu subaru forester (sg_) sterownik świec żarowych subaru forester (sg_). Problemem jest wypadanie zapłonu cylinder 1 3 4 (p0301 p0303 p0304).

Witam, Mam Pytanko O Sonde Lambde.

Subaru forester ii sg wypadanie zapłonu forester wolnossący 03 lpg witam posiadam subaru forester 2003 wolnossący 125km z instalacją lpg stag4 wtryskiwacze pojedyńcze hana czerwone reduktor ac 01. Witam, jak w temacie mam w grand voyagerze wypadanie zapłonu cylindra 4 i 6. Natomiast w tym subaru silnik jak i z napędem na przód tak i z napędem na cztery koła silnik ustawiony jest tak samo!

Odpowiedzi (0) Subaru Forester Sg 2003R.

Stan nowy producent części denso. Robocizna także jest droga, może kosztować nawet 1000 zł. Kup toyota w kategorii akumulatory samochodowe.

If You Have An Impala P0300, P0172 Hard Starting Condition, Follow The Testing Sequence Below To Find The Culprit.

Układ elektryczny, zapłon części samochodowe na allegro.pl. Skończyło się wypadanie zapłonów i szarpanie. Wentylowane i perforowane tarcze hamulcowe:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post