pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Astra 3 Kontrolka Samochód Z Kluczem


Astra 3 Kontrolka Samochód Z Kluczem. Bylem na podpięciu do komputera na komputerze wykazało błąd p0400 ale nie było dalszego opisu błędu i pan nic nie. Cari mobil bekas berkualitas kami sekarang!

Opel Astra II kontrolki elektroda.pl
Opel Astra II kontrolki elektroda.pl from www.elektroda.pl

Witam, szukałam na forum ale nie znalazłam nic na ten temat a mianowicie, wczoraj zapaliła mi się pomarańczowa kontrolka samochód z kluczem i tak.czy może być przyczyną problem z termostatem i będzie się świecić lub czy jeśli mam mało oleju to też może się zaświecić. Problem jest taki iż jadąc 140km/h, tam jest jakieś 3.1 tys obrotów, około 10 minut pokazuje się kontrolka samochodu z kluczem.w trakcie pokazania się jej jest uczucie jakbym puścił pedał gazu na sekundę i dalej jadę tak samo, nie. Robisz redukcję i nic się nie dzieje, bo egr jest już tak zawalony, że przedmuchanie nic nie dało.

Zrób Diagnostyke,Błąd Będzie Zapisany W Sterowniku,Napisz Co Wyszło,Nie Ma Co Gdybać Że Ktoś Coś Tam.

Situs jual beli mobil yang menghubungkan pelanggan dengan dealer mobil bekas di indonesia Kiedy kontrolka auta z kluczem zapali się wraz z włączeniem zapłonu, ale zgaśnie po paru sekundach przed uruchomieniem silnika, oznacza to, że podczas diagnostyki przedstartowej samochód nie wykrył żadnego błędu w jakimkolwiek z diagnozowanych układów. Witam was mam problem z moim autem jest to opel astra g 2002 1.7 dti isuzu problem polega na tym ze raz na jakiś czas włącza mi się kontrolka samochodu z kluczykiem i samochód traci moc wolno się rozprzeda i maksymalna prędkość wynosi tylko 120.

W Oplach Często Pojawia Się Ta Druga Kontrolka, Która Najczęściej Oznacza Rozkodowany Kluczyk.

I duzo nia jezdze zwlaszcza na trasie. Kontrolka samochodu z kluczem zapala się w 3 różnych trybach, sygnalizujących 3 różne stany. Mechanik powiedział że to chodzi o olej i filtry co i tak miałem wymienić.

Z Boku Masz Już Wyprzedzane Auto, Z Przeciwka Też Nadjeżdża Samochód I W Tym Właśnie Momencie Uaktywnia Się Twój Zapchany Egr, Tryb Awaryjny, Auto Nie Ciągnie.

Pali sie kontrolka samochód z kluczem pośrodku. Witam, szukałam na forum ale nie znalazłam nic na ten temat a mianowicie, wczoraj zapaliła mi się pomarańczowa kontrolka samochód z kluczem i tak.czy może być przyczyną problem z termostatem i będzie się świecić lub czy jeśli mam mało oleju to też może się zaświecić. Witam pytanie czy ktoś miał taki przypadek;podczas jazdy zapala się pomarańczowa kontrolka samochód z kluczykiem i silnik traci moc byłem u dwóch mechaników i dwie różne diagnozy jedna z nich to moduł cim do wymiany druga to regulacja ciśnienia turbiny silnik w moim samochodzie to 1.7 cdti 101 km [isuzu astra h z 2004 r.

Przy Palącej Się Kontrolce Max.

Ad garansi 1 tahun untuk semua mobil carsome. Dodam jeszcze ze astra na dzien dzisiejszy ma przejechane 246000 tys. ( opel astra ) kontrolka auto z kluczem.

Od Tego Czasu Wymienilem W Niej Juz 3 Razy Olej Z Filtrem.

Bylem na podpięciu do komputera na komputerze wykazało. Situs jual beli mobil yang menghubungkan pelanggan dengan dealer mobil bekas di indonesia Na początku świeciła się sama kontrolka samochodu z kluczem (po drugim uruchomieniu silnika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post