pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Automatyczny Włącznik Świateł Suzuki Sx4

0 Comments 6:58 am

Automatyczny Włącznik Świateł Suzuki Sx4. Włącznik świateł do suzuki sx4 (ey, gy) 1.9 ddis 4×4 120km w sklepie motoryzacyjnym noweczesci.pl. Automatyczny włącznik świateł mijania w nowej gv.

Kierunkowskaz Lusterka Suzuki SX4 SCross Vitara R
Kierunkowskaz Lusterka Suzuki SX4 SCross Vitara R from archiwum.allegro.pl

Sprawdzałem bezpieczniki wszystkie są dobre. Zapraszamy do rejestracji na forum. Stan nowy producent części facet.

Po Zapaleniu Silnika Od Dwóch Tygodni Świecą Mi Się Tylko Światła Pozycyjne.

Niedrogie przełącznik zespolony dla suzuki sx4 i hatchback (ey, gy) 2013 oferuje nasz sklep internetowy oferujemy ogromny wybór wszystkich typów przełącznik kierunkowskazów suzuki sx4 ey gy, akcesorii ssamochodowych i części wysokiej jakości. > automatyczny włącznik świateł do fabii) to mnie qrwica bierze. Potrzebuję pomocy w dobraniu i podłączeniu automatu do świateł.

Czy Po 3 Latach Wysiadł By.

Bezpłatna dostawa w ciągu 24h. Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Konkurencyjne ceny części, promocje i rabaty oraz najwyższa jakość.

Przełącznik Świateł Do Suzuki Sx4 I Sx4 I Hatchback (Ey, Gy) Od Rok 06.2006 Sx4 I Sedan (Gy) Od Rok 10.2007 Najczęściej Kupowane Produkty:

Dodany przez oxxxz, 28 września 2007 w skośnookie. Zapraszamy do rejestracji na forum. 1 automatyczny włącznik świateł to moduł umożliwiający samoczynne włączenie się świateł w samochodzie w momencie uruchomienia silnika.

Przełącznik Świateł Suzuki Sx4 Grand Vitara Swift Fiat Sedici;

Byłbym wdzięczny za w miarę łopatologiczny opis lub zdjęcia co i jak. Sprawdzałem bezpieczniki wszystkie są dobre. Automatyczny włącznik świateł mijania w nowej gv.

Bezpłatna Dostawa W Ciągu 24H.

Wyjście +12v do podświetlania deski rozdzielczej po przekroczeniu progu jasności (część programowalna) w sterowniku zostaną automatycznie wyłączone światła sm i sp, a zostaną włączone światła sdz. Po zapaleniu silnika od dwóch tygodni świecą mi się tylko światła pozycyjne. Znalazłem taki filmik na youtube w którym gość podmienia jeden przekaźnik w skrzynce komory silnika i światełka włączają się automatycznie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post