pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Bezpiecznik Świateł Cofania Peugeot 2016


Bezpiecznik Świateł Cofania Peugeot 2016. Elementy składowe lewej strony tablicy przyrządów (na górze) oraz wału kierownicy (na dole). Domyślam się, że w zależności od sprzętu montowanego w samochodzie zakładane są bezpieczniki.

WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ COFANIA CITROEN PEUGEOT ORYGINAŁ Części
WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ COFANIA CITROEN PEUGEOT ORYGINAŁ Części from france-car.com.pl

Elementy składowe lewej strony tablicy przyrządów (na górze) oraz wału kierownicy (na dole). Sprawdziłem czujnik, podłączałem diagboxa za jego pomocą zapaliłem światła cofania, więc bsi nie dostaje sygnału do załączenia owych świateł. Zestaw wskaźników, przełącznik wielofunkcyjny, zegar cyfrowy, audio, wyłącznik czasowy lampki przycisku 2 10 z wyjątkiem ec:

( Peugeot 508 ) Brak Świateł Drogowych.

Jeden obwody jak 10 z wyjątkiem parteru: Oświetlenie kabiny kierowcy, przełącznik ostrzegawczy drzwi, oświetlenie stopnia, przekaźnik odmgławiacza tylko ec: Wyjąć bezpiecznik, posługując się przeznaczonymi do tego celu szczypcami.

Jeśli Nowa Część Uchwyt Tylnego Czujnika Parkowania Pdc Jest Zbyt Droga Lub Nawet Nie Jest Dostępna W Sklepach, Zakup Używanej Części Zamiennej To Świetna Opcja.

2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, Wychodzi na to, że f30 jest od kalkulatora ecu silnika. Włącznik światła hamowania, przekaźnik szyby elektrycznej 2.

Domyślam Się, Że W Zależności Od Sprzętu Montowanego W Samochodzie Zakładane Są Bezpieczniki.

Może mi ktoś pomoże, a chciałbym wiedzieć jak mam podłączyć kable o takich samych kolorach np. Passagierabteil skrzynka bezpiecznikowa jednostka sterująca systemu monitorowania ciśnienia w oponach (tpms) moduł kontroli licznika bezkluczykowa jednostka sterująca immobilizera jednostka sterująca handsfreelink przekaźnik świateł przeciwmgielnych ( lewy) przekaźnik klaksonu (prawy) przekaźnik roboczy do otwierania włazu (lewy) przekaźnik. Po włączeniu biegu wstecznego światła cofania nie zapalają się.

Jest 3 Kable Splątane Szary Z Zielonym I 2 Ka.

Tak czujnik jest przy skrzyni biegów, niema problemu z jego wymianą, zanim go wykręcisz włącz zapłon, wyciągnij złącze od czujnika cofania i złącz dwa przewody ze sobą, jeśli zapalą się światła wstecznego to masz uszkodzony czujnik, jeśli nie to błąd w instalacji. Elementy składowe w komorze silnika. Zauważyłem brak bezpieczników f25, f30 oraz f16.

Bezpieczniki F27, F28 I F11 Są Ok.

To z pozoru trudne zadanie, jest w gruncie rzeczy naprwadę proste. Lokalizacja skrzynki bezpieczników skrzynki bezpieczników znajdują się w dolnej części deski rozdzielczej (po stronie kierowcy), w komorze silnika (po lewej stronie) oraz w lewej. Sprawdzić, czy bezpiecznik jest przepalony.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post