pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Centralka Zamaka Centralnego Honda Civic 6

0 Comments 9:15 pm

Centralka Zamaka Centralnego Honda Civic 6. Zamontowałem z powrotem jedynie zamek, na allegro kupiłem. Pda zobacz pełną wersję :

PILOT CENTRALNEGO ZAMKA HONDA CIVIC ACCORD 6908294752
PILOT CENTRALNEGO ZAMKA HONDA CIVIC ACCORD 6908294752 from archiwum.allegro.pl

Witam, posiadam w mojej ej9 z 2000r 3d centralny zamek z kluczyka i chciałbym przerobić go tak aby działał z pilota. Roczna gwarancja, możliwość wysyłki… 45 zł 19 lis 19:18. Mianowicie początkowo nie działało zamykanie/otwieranie drzwi przednich i tylnych od strony pasażera (z kluczyka oraz pilotem).

Części Samochodowe » Osobowe 39 Zł.

100 % sprawna sprawdzona gotowa do założenia bez uszkodzeń. Poprzedni właściciel posiadał problem z zamkiem centralnym. Centralny zamek honda najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Witam, Posiadam W Mojej Ej9 Z 2000R 3D Centralny Zamek Z Kluczyka I Chciałbym Przerobić Go Tak Aby Działał Z Pilota.

Wiem, że będę musiał znaleźć oryginalny sterownik i tam się podpiąć z nową centralką. Stan używany producent części inny. Witam, jak w temacie mam civica (ufo z 2007) i.myślę że na początek jak znalazł #3 14 mar 2016 17:00.

Honda Civic 98R Centralny Zamek>>> Witam.

Mianowicie początkowo nie działało zamykanie/otwieranie drzwi przednich i tylnych od strony pasażera (z kluczyka oraz pilotem). Honda civic d16v1 5 drzwiowa (1.6) 2001 r. Replacement (29) dorman (15) standard (13) vdo (10) price.

Honda Civic 98R 5D I Jest Zamek Centralny Tylko Z Kluczyka I Zamyka Wszystko Tylko Od Strony Kierowcy.

Zamontowałem z powrotem jedynie zamek, na allegro kupiłem. Pilot otwiera wszystkie drzwi oprócz kierowcy, oczywiście manualnie otwierając z kluczyka otwierają się wszystkie tak więc mamy oznakę padniętego siłownika od strony kierowcy. Padã âł mi siã âłownik zamka centralnego w drzwiach przednich prawych (od strony pasaã âżera).

Jest Kilka Postów W Tym Temacie.

Pisałem chyba o tym, masz 2 możliwości: Honda civic i alarm i centralka w civic 97 3d witajcie od niedawna stalem się posiadaczem civic zki hatchback 97 i mam parę pytan otóż chodzi mi o to że posiadam alarm i centralny zamek lecz wszystko to wlączane jest przez pilot do imobilajzera który działa tylko jak go uzbroje nie wlancza sie sam. Check out our selection to get the best deal on a replacement honda accord door lock actuator today.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post