pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Chrysler Stratus Gasnie Podczas Jazdy

0 Comments 1:42 pm

Chrysler Stratus Gasnie Podczas Jazdy. Przerwy raczej nie wskazują na problemy z paliwem (pompą).przy pracy na wolnych obrotach to wyląda tak jakby czasami obroty spadały mu poniżej minimu i wtedy gaśnie.tkie objawy występować mogą także w przypadku,gdyby miał nieszczelność w kolektorze dolotowym.co do szarpnięć podczas jazdy to wyglądają tak jakby komputer wykrył błąd i. Voyager gaśnie podczas jazdy (głównie podczas wyciskania sprzęgła gdy dojeżdżam m do skrzyżowania.

1998 Chrysler Stratus SKORA MACHINE NR 113 Car Photo and
1998 Chrysler Stratus SKORA MACHINE NR 113 Car Photo and from ipocars.com

Voyager gaśnie podczas jazdy (głównie podczas wyciskania sprzęgła gdy dojeżdżam m do skrzyżowania. Zobacz 120 pytań kierowców oraz 215 porad mechaników na temat typowych usterek i serwisowania samochodów marki chrysler: Od opinii i raportów spalania po listę jego typowych usterek i przypomnienie o wymianie oleju.

Od Cen Nowych Po Oferty Używanych.

A potem jak jadę to już normalnie trzymam na obrotach i jadę sobie spokojnie na 4 czy 5 biegu i też. Chrysler stratus 2.5 l v6 wersja lx 97 r szarpie skrzynią. Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać.

Chrysler Typowe Usterki I Serwisowanie.

80 skąd jesteś (miejscowość / region): Pod cewką przychodzi wiązka wejście jest w kwadracie gdzie są 4 kable.na górnym po podłączeniu prubówki jest lampka się świeci na dolnej mryga czyli wszystko działa jak rozłączy niema wogule prądu na żadnym kablu wszystko na rozruchu. Początkowo strasznie bałam się jego gabarytów, dużej pojemności silnika.

Od Opinii I Raportów Spalania Po Listę Jego Typowych Usterek I Przypomnienie O Wymianie Oleju.

Fotele gwarantują dobre trzymanie boczne podczas jazdy nawet po ciasnych zakrętach. Moja przygoda ze stratusem (2,5 lpg,1995 rok)rozpoczęła się 1,5 roku temu.dodam, ze jestem niedoświadczonym kierowcą, gdyż prawo jazdy mam od 2 lat (a mam 32 lata i w dodatku jestem kobietą). Dokładniej opisując wygląda to tak, że po włączeniu na d auto nie reaguje.

Czw 02 Lut 2012, 20:11.

Chrysler, stratus sunset, cabrio, 2.0, 1998 piwa: Część ikonek ma charakter informacyjny. Ale musiałbym to sprawdzić w momencie gdy radio się wyłancza, a tak jak pisałem dzieje sie tak tylko podczas jazdy i nie przy każdym kursie.

Chrysler Voyager, 2003 Rok, 2.5 Crd.

Zobacz 120 pytań kierowców oraz 215 porad mechaników na temat typowych usterek i serwisowania samochodów marki chrysler: Na przewodzie do cewki jest jest prąd 13.9v. Gaśnie na gazie jaki i na benzynie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post