pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Czujnik Ciśnienia Oleju Honda Civic Vi


Czujnik Ciśnienia Oleju Honda Civic Vi. 1.5° c , a na zewnątrz jest 27°c co też mnie niepokoi. Dlatego, że gdy ciśnienie oleju jest za małe to czujnik zwiera styk do masy.

Czujnik Ciśnienia Oleju Honda Accord Civic Cr-V 3 Za 24,99 Zł Z Lubartów - Allegro.pl - (6467516636)
Czujnik Ciśnienia Oleju Honda Accord Civic Cr-V 3 Za 24,99 Zł Z Lubartów – Allegro.pl – (6467516636) from allegro.pl

Niestety kontrolka znów się zaświeciła na chwilkę i zgasła podczas jazdy na wolnych obrotach. Od tamtej pory przejechałem 500km a dzisiaj zauważyłem że bierze mi olej bo odebraniu od mechanika mialem mniej wiecej w połowie między min a max teraz mam prawie. By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań.

Zawór Czujnik Ciśnienia Oleju 1.0B Honda Civic X Japan Car.

Zatrzymałem się na poboczu, zgasiłem silnik, odczekałem około 5 min i po przejechaniu 40 km znowu się świeci. Zrobiłem grubszy przegląd samochodu wszystkie płyny, filtry, świece zostały wymienione. Płynu chłodniczego witam posiadam honde civic vi ej9 96rok 1.4 90km.

1.5° C , A Na Zewnątrz Jest 27°C Co Też Mnie Niepokoi.

Witam miesiąc temu zakupiłem civica 2006 1.8 (137 tys przebiegu), podczas jazdy na wolnych obrotach na chwilkę (2s) zaświeciła się kontrolka ciśnienia oleju i zgasła. Dziś wszystko wiadomo pierwszy czujnik źle pokazywał ale po przepaleniu już dobrze 0 i drugi 0° , być może nagar to powodował. Pompa oleju, ciśnienie oleju, czujnik oleju honda civic 1.7 ctdi.

Honda, Honda Civic, Czujnik, Silnik, Wymiana.

Honda civic i bierze olej po wymianie oleju i czujnika temp. Niestety kontrolka znów się zaświeciła na chwilkę i zgasła podczas jazdy na wolnych obrotach. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie.

Dostawa Towarów Zapewnia Różne Terminy, Od Jednego Dnia Roboczego I Więcej.

Od wymiany przejechałem około 500 km i dzisiaj w trakcie jazdy zapaliła mi się kontrolka ciśnienia oleju. By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań. Około miesiąca temu wymieniałem oej oraz czujnik temp.

Honda Civic I Bierze Olej Po Wymianie Oleju I Czujnika Temp.

Od tamtej pory przejechałem 500km a dzisiaj zauważyłem że bierze mi olej bo odebraniu od mechanika mialem mniej wiecej w połowie między min a max teraz mam prawie. Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23 wątek: Oj bardzo by mi to pomogło w dodatku czujnk oleju pokazuje temp.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post