Czujnik Pedału Gazu Renault Scenic Ii

pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Czujnik Pedału Gazu Renault Scenic Ii

Czujnik Pedału Gazu Renault Scenic Ii

Czujnik Pedału Gazu Renault Scenic Ii

Czujnik Pedału Gazu Renault Scenic Ii. Mam problem z moim scenikiem ( scii 1.6 16v ).a mianowicie trzy dni temu rano nie chciał odpalić ,tzn. Nie jest to efekt stały, a pojaw.

Czujnik Pedału Gazu Renault Scenic Ii
Czujnik Potencjometr Pedału Gazu Renault Scenic Ii 03-09R. 1.6 16V 1.9 Dci 8200159645 • Części Do Aut • Peugeot • Citroen • Renault from www.franceauto.pl

Niestety, sam czujnik to tylko jedna strona problemu. Szeroki wybór marek w niskich cenach czujnik, położenie pedału gazu do renault scenic 1 Czujnik pedału gazu przekazuje sterownikowi informację o pozycji pedału gazu.

Nowe I Używane Części Do Aut Francuskich ️ Nie Jesteś Pewien Czy Część Pasuje?

Szukaszpotencjometr pedału gazu renault scenic ii. Ale w całej dokumentacji renault jest to nazywane czujnik położenia sprzęgła stąd moje nazewnictwo. Przy zakupie większej ilości udzielimy rabatu.

Czujnik Położenia Pedału Gazu Man 81259706072.

Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie. Bład df009 obwód potencjometru pedału ścieżka 2. Potencjometr czujnik położenia pedału sprzęgła renault megane ii/iii, laguna ii/iii, scenic ii, espace iv.

Uszkodzony Był Czujnik Pedału Hamulca.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Na tej stronie informujemy, jak działają nowoczesne czujniki położenia pedału i jakie objawy wskazują na uszkodzenia związane z tymi czujnikami. Gniazdo czujnika jest na 3 piny.

Szeroki Wybór Marek W Niskich Cenach Czujnik, Położenie Pedału Gazu Do Renault Scenic 1

Jeśli tak wymień ten czujnik. Mam problem z moim scenikiem ( scii 1.6 16v ).a mianowicie trzy dni temu rano nie chciał odpalić ,tzn. Szukałem tego złącza ale nie wiem gdzie ono może być, może ktoś wcześniej już tam ingerował jedyna w pobliżu pedału sprzęgła jest kostka do czujnika stopu a z pedału gazu idzie jedna wiązka i wychodzi od razu do komory silnika no i mniej więcej nad pedałem sprzęgła jest pęk kabli od komputera.

Oryginalne Marki Części Zamiennych Czujnik, Położenie Pedału Gazu Do Renault Clio Od Różnorodnych Motoryzacyjnych Dostawców.

Jak wybijało mi ten błąd obwodu czujnik pozycji pedału gazu to na klipie po weryfikacją pokazywało możliwą przyczynę jako jednoczesne wciśnięcie gazu i hamulca. U mnie obłamał się delikatnie plastik który stykała sie z peedałem, mimo iz wciskałem pedał on stal bezczynnie. Nie jest to efekt stały, a pojaw.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post