pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Czujnik Poduszki Mercedes Po Numerze


Czujnik Poduszki Mercedes Po Numerze. Forum mercedes e klasa w210. 186 800 zł 25 +21 szczegóły ogłoszenia.

Czujnik Poduszki Powietrznej Mercedes A 1.6 A-200 16V - A1769051000
Czujnik Poduszki Powietrznej Mercedes A 1.6 A-200 16V – A1769051000 from www.proxyparts.pl

Forum mercedes e klasa w210. Moduł komunikacji do korzystania z usługi mercedes connect me. Przebieg tylko 120 tyś kilometrów.

Dnia Miesiąca, W Tym 67 Rat Po 693,30 Zł I Ostatnia Rata 693,30 Zł.

Zapaliła się kontrolka srs zatrzymałem się zgasilem silnik i juz po chwili wystrzeliła najpierw poduszka pasażera a zaraz po niej kierowcy. Czujnik poduszki powietrznej z przodu po stronie pasażera. 2016 183 600 km diesel kombi.

W Salonie Mercedesa Odmowili Informacji O Numerze Czesci!

Wystrzelona poduszka i napinacze zostały wymienione, kontrolka airbag gaśnie, sterownik poduszek nie generuje żadnego błędu. Forum mercedes e klasa w210. Przeciskanie przycisków na pilocie powodowało tylko jakieś popsykiwania zaworu sterującego nie przynosząc żadnego.

Cały Czas Świeci Się Kontrolka Abs'u Oraz Poduszki Powietrznej.

Nawet w warsztacie powiedzieli ze to niespotykana sytuacja. Czy tam jest lewy gwint? Po przekręceniu kluczyka w pozycję zapłon kontrolka po kilku sekundach gaśnie, jadnak po chwili znów się zaświeca.

Pojechał Na Trasę Po Załadunku I Parunastu Kilometrach Jazdy Zaczeły Się Problemy Z Poziomowaniem.

Błąd skasowano, ale po ruszeniu i skręceniu kierownicą wyskoczył znowu. Po podłączeniu auta do komputera otrzymałem kody błędów jak poniżej, proszę o jakieś porady i informacje na temat tych błędów, ponieważ mimo niewielkiej wiedzy chciałbym rozwiązać usterki. Po wyjeciu poduszki jest sruba 10mm i nie idzie tego odkrecic.

W Mojej Vectrze B Z 1996R.

W tym momencie trwa testowanie systemu i jeżeli system jest sprawny kontrolka gaśnie. Blad wyskakuje, wiec trzeba kasowac po odpieciu poduszki. Chcialem wymienic czujnik samemu ale nie moge odkrecic kierownicy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post