pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Dodaje Gazu A Silnik Szarpie Toyota Yaris

0 Comments 1:39 am

Dodaje Gazu A Silnik Szarpie Toyota Yaris. Teraz zaczyna coraz częściej również na biegu iii i v. Witam, moja toyota na zimnym silniku po odpaleniu gaśnie i jest słaba, szarpie, trzeba cały czas trzymać nogę na gazie.po rozgrzaniu silnika na biegu jałowym obroty nie spadają poniżej 2tys., chyba że stoi się dłużej np.na skrzyżowaniu, to spadną do ok.1200, ale wtedy silnik pracuje.

[Rozwiązano] Centralny Toyota Yaris 1 gen elektroda.pl
[Rozwiązano] Centralny Toyota Yaris 1 gen elektroda.pl from www.elektroda.pl

Toyota corolla xii sedan 1.8 hybrid 122km 90kw od 2019. Zapaliła się kontrolka pomarańczowa silnika i umówiłam się do warsztatu. Mam citroen xsara picasso 1;8 benzyna gaz szarpał i falował na wolnych obrotach bardzo długo o mało nie zwariowałem ponieważ żaden mechanik nie mógł stwierdzić przyczyny takiej pracy silnika okazało się że wypalony katalizator dawał takie objawy druga sonda lambda dostawała za dużą dawkę spalin i silnik glupial aż niedowiary ile się najezdzilem po.

Brak Reakcji Na Gaz Skutecznie Uniemożliwia Lub Utrudnia Poruszanie Się Samochodem.

Auto ma przejechane 157 000 a posiadamy je od nieco ponad 1,5 roku. Jeżeli nie jest to wina objektów blokujących ruch pedału gazu, to być może jest to zablokowana przepustnica, awaria czujnika położenia pedału gazu, uszkodzona linka gazu lub uszkodzona sprężyna powrotna gazu. Teraz zaczyna coraz częściej również na biegu iii i v.

Witam, Jestem Tutaj Nowy, Na Forum Nie Znalazłem Podobnego Problemu Dlatego Piszę.

Listwy przyokienne cchromowane są pokryte folią pewnie po to aby ten pseudo chrom nie wyblakł. Na zimnym silniku gdy odpalam auto i dodaje gazu to szarpie ale i też wkreca się na obroty. Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek.

Auto Jest Mało Używane Ale Rano Po Odpaleniu Przy Jeździe Np.

Samochód z tą usterką jest niezdatny do użytkowania, także. Dopisuję się do tematu z przyduszeniem silnika. To na temat objawy szarpanie po rozgrzaniu zwłaszcza jazda pod górkę.

Najnowsze Oceny Instalacji Lpg Toyota Yaris.

Witam, moja toyota na zimnym silniku po odpaleniu gaśnie i jest słaba, szarpie, trzeba cały czas trzymać nogę na gazie.po rozgrzaniu silnika na biegu jałowym obroty nie spadają poniżej 2tys., chyba że stoi się dłużej np.na skrzyżowaniu, to spadną do ok.1200, ale wtedy silnik pracuje. Gdy przejeżdzam przez próg zwalniający redukuje na 2 i chce żeby się pozbierał to go muli i szarpie jakby cewka przerywała początkowo myślałem że świece nie dają rady wymieniłem ale to samo check czasami mignie w momencie. Dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, że wycięcie filtra nie zwalnia nas z „konieczności” oczyszczania silnika.

W Tym Przypadku Koszty Uzależnione Są Od Tego, Czy Mamy Do Czynienia Z Czujnikiem, Który Można Wymontować (Wtedy Jest.

Niestety, jak byłam w drodze doszedł do tej usterki twardy hamulec. Toyota yaris szarpanie przy przyśpieszaniu z niskich obrotów. Silnik 1.3 benzyna + gaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post