pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Gdzie Jest Sterownik Centralnego Zamka Ford Galaxy

0 Comments 12:15 pm

Gdzie Jest Sterownik Centralnego Zamka Ford Galaxy. 12,30 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Znalazłem sterownik,wymieniłem przekaźniki,po wymianie przekaźnika sprawdziłem błędy,wyskoczył zwarcie do masy drzwi (któryś tam).po rozebraniu zamka okazało się ze silniczek który otwiera i zamyka drzwi(są dwa) był zalany i zasniedział komutator,(dolny silniczek obok wtyczki)wydaje mi się że to wada konstrukcyjna zamka ponieważ silniczek jest.

[ 156 ] Gdzie jest umiejscowiona centralka centralnego zamka
[ 156 ] Gdzie jest umiejscowiona centralka centralnego zamka from www.forum.alfaholicy.org

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Bo chcialbym zamontowac sterowanie pilotem do tego zamka a nie.

Ford Galaxy 1995, 1900Cm3, Diesel, Manualna.

Nie potrafię znaleść centralki zamka,którą chciałbym wymienić.proszę o pomoc.,przedni słupek strona pasażera.,dziękuję za informację.a mam jes. Jak podłączyć sterownik zamka centralnego? Jak nalałeś tego zbyt dużo, to też może robić zwarcie.

Zestaw Współpracuje Z Wszystkimi Typami Zamków Centralnych, Zarówno Do Elektrycznymi Jak I Pneumatycznymi (Zamki Oryginalne Oraz Uniwersalne, Bez Magistrali Cyfrowych)

Bo kto dziś montuje zamek centralny ? Mam dwa pytania na temat auta marki ford escort combi '92 1,8 16v 1. Z własnego doświadczenia wiem, że nie jest najłatwiej wejść w tryb programowania, ale zwykle po kilku próbach mi się udaje.

Mniejsza O To, Co Pomogło, Ważne, Że Sterowanie Działa, Cieszę Się.

0.800 po chwili lampka gaśnie a pobór wynosi 0.105 i już nie spada. Znalazłem sterownik,wymieniłem przekaźniki,po wymianie przekaźnika sprawdziłem błędy,wyskoczył zwarcie do masy drzwi (któryś tam).po rozebraniu zamka okazało się ze silniczek który otwiera i zamyka drzwi(są dwa) był zalany i zasniedział komutator,(dolny silniczek obok wtyczki)wydaje mi się że to wada konstrukcyjna zamka ponieważ silniczek jest. ( ford mondeo ) centralny z kluczyka nie działa w mkiii.

Jeżeli Denerwuje Cię Otwieranie Wszystkich Drzwi Z Osobna Ta Oferta Jest Dla Ciebie.

By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań. Najczęściej kupowane części zamienne wkladka zamka / zestaw dla ford galaxy wysokiej jakości i w niskich cenach są przedstawione tutaj, w naszej kategorii zestaw wkładek zamka. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy.

Jak Podpiąć?, Ford Galaxy Mk1 1999 Przekaźnik Centralnego Zamka

A już tym bardziej, jak właczniki świateł są w zamku ( nie ma krańcówek w ramie ). Zamka, gdzie psikałeś tym wudu40. Sterownik centralnego zamka ford ka 2006r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post