pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Honda Civic Vii Gałka Zmiany Biegów


Honda Civic Vii Gałka Zmiany Biegów. Musisz zapoznać się z regulaminem i zarejestrować zanim będziesz mógł dodawać posty. Kraków, podgórze duchackie 14 gru.

HONDA CIVIC IX MIESZEK GAŁKA ZMIANY BIEGÓW IGŁA
HONDA CIVIC IX MIESZEK GAŁKA ZMIANY BIEGÓW IGŁA from archiwum.allegro.pl

Gałka zmiany biegów honda civic vii ep1części samochodowe » osobowe. Prywatnie jeżdzę i jeździłem z taką gałką we wszystkich moich projektach (prelude / s2000 / civic) i uważam je za najlepszy produkt dostępny na rynku. Zapoznaj się z instrukcją rejestracji konta.

Jeśli Jest To Twoja Pierwsza Wizyta Pamiętaj O Sprawdzeniu Faq.

Gałka zmiany biegów honda civic vii ep1części samochodowe » osobowe. I tak do większości aut. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta pamiętaj o sprawdzeniu faq.

Zapoznaj Się Z Instrukcją Rejestracji Konta.

Gałka zmiany biegów skunk2 w 100% oryginalna produkcji skunk2. Części samochodowe » osobowe 69 zł. Robimy jak najdokładniej się da/potrafi zrobić.restoration knob honda civic, paintingfilm robiony na wariata, kręcony od.

Gałka Zmiany Biegów Honda Civic Ufo Viii Accord 6B.

Części samochodowe » osobowe 30 zł. Zapoznaj się z instrukcją rejestracji konta. Gałka zmiany biegów honda civic vii.

Prywatnie Jeżdzę I Jeździłem Z Taką Gałką We Wszystkich Moich Projektach (Prelude / S2000 / Civic) I Uważam Je Za Najlepszy Produkt Dostępny Na Rynku.

Motoryzacja » pozostała motoryzacja 15 zł. Musisz zapoznać się z regulaminem i zarejestrować zanim będziesz mógł dodawać posty. Kraków, podgórze duchackie 14 gru.

Kupiłem Nową Z Allegro Odkręciłem Starą I Zastałem Coś Takiego Wydaje Mi Się Że Aby Założyć Starą Gałkę Ktoś Nałożył Na Standardowy Gwint Jakiś Grubszy.

Ze względu na częste zmiany stanów magazynowych, przed dokonaniem zamówienia zadzwoń pod nr 667 880 255 lub 667 666 822 w celu potwierdzenia dostępności. Musisz zapoznać się z regulaminem i zarejestrować zanim będziesz mógł dodawać posty. Wykonana ze stali, ciężka (440 gramów), idealnie wyważona zdecydowanie pomaga i usprawnia zmianę biegów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post