pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Ile Płynu Do Chłodnicy Renault Clio

0 Comments 11:33 am

Ile Płynu Do Chłodnicy Renault Clio. 7l płynu do całego układu. Do wymiany czujnika nie trzeba spuszczać płynu.

RENAULT CLIO IV KLAPA TYŁ TYLNA KOMBI TEGNE 7477265134
RENAULT CLIO IV KLAPA TYŁ TYLNA KOMBI TEGNE 7477265134 from archiwum.allegro.pl

Na stronie autosotua są podane dane oraz kolory płynów chłodniczych. Jak zmieniałem to weszła nie całe 4l, standardowa bańka, może zostało jakieś 0,5 l w bańce. Dowiedz się jaki oraz ile płynu.

Czesciauto24.Pl Zapewnia Renault Clio Iv Hatchback Bh_ Koncentrat Do Chłodnic Wysokiej Jakości W Najbardziej Atrakcyjnych Cenach.

Do wymiany czujnika nie trzeba spuszczać płynu. Możesz zastosować dowolny dostępny na rynku płyn do chłodnic. 7l płynu do całego układu.

W Przypadku Niewielkich Wycieków Warto Zaopatrzyć Się W Uszczelniacz Chłodnicy, W Formie Płynu Lub Proszku I Zastosować Go Po Wymianie (Patrz Pkt.9) Do Zimnej Chłodnicy Wlać Preparat Do Płukania Układu Chłodzenia, Tzw.

Może to być gotowy płyn lub koncentrat. W aso zazwyczaj stosują glaceol o taki np. Zalecany płyn chłodniczy do renault clio.

Obudowa Jest Podobna Do Muszli Ślimaka.

Jego produkcja rozpoczęła się w 1998 roku i trwała aż do 2010. Dla oszczędnych przewidziano diesle o pojemności 1.5 dci o mocy 65. Na pewno wyleci trochę płynu chłodniczego.

Teraz Zbliza Się Zima I Chciałem Połowę Zawartości Zbiorniczka Odessać Strzykawką, A Potem Dolać Koncentratu.

( renault clio ) ile płynu do chłodnicy pojemnosc ukladu chłodzenia dla twojego autka to 5,5 litra. Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również. Zbiornik płynu chłodniczego do renault clio v hatchback bf top marki obniżone ceny │ części samochodowe z kategorii układ chłodzenia silnika i zbiorniczek wyrównawczy chłodnicy do twojego clio v hatchback bf — niskie ceny i wysoka jakość darmowa dostawa od 390 pln

Jak Zmieniałem To Weszła Nie Całe 4L, Standardowa Bańka, Może Zostało Jakieś 0,5 L W Bańce.

Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Dowiedz się jaki oraz ile płynu. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post