pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Instrukcja Obsługi Kia Sportage Deska Rozdzielcza


Instrukcja Obsługi Kia Sportage Deska Rozdzielcza. W zależności od wyświetlanego koloru kierowca może stwierdzić, czy musi niezwłocznie zatrzymać pojazd, czy może jeszcze jechać. Zapalające się na desce rozdzielczej kontrolki nie zawsze sygnalizują, że z naszym samochodem dzieje się coś niepokojącego, część z nich pełni funkcję informacyjną.

Używana Kia Sportage III [20102015] poradnik kupującego
Używana Kia Sportage III [20102015] poradnik kupującego from autokult.pl

Jeżeli którakolwiek z nich pozostaje zapalona, wskazuje to stan wymagający zwrócenia uwagi. Hamulców może doprowadzić do wypadku. Po uruchomieniu silnika, należy upewnić się, że wszystkie lampki ostrzegawcze zgasły.

Kiedy W Aucie Zapalają Się Kontrolki W Kolorze Czerwonym To Znak Dla Kierowcy, Że Należy Niezwłocznie Zatrzymać Auto.

Zobacz zawartość pliku o nazwie kia_sportage_sl_instrukcia_obs__ugi_2010.pdf plik zamieszczony na forum elektroda.pl w temacie kia sportage. W zależności od wyświetlanego koloru kierowca może stwierdzić, czy musi niezwłocznie zatrzymać pojazd, czy może jeszcze jechać. Jeżeli kontrolka nie zgaśnie lub zapali się podczas jazdy oznacza to, że alternator nie ładuje.

Przejrzyj Bezpłatnie Instrukcję Kia Sportage (2017) Lub Zadaj Pytanie Innym Właścicielom Produktu.

Pojawiają się również, gdy włączony jest: Kia sportage (2019) seat ibiza (2013) subaru forester (2016) kia cee'd (2017) kia ceed (2019) seat leon (2006) samochód honda często zadawane pytania. Odpowiednia kontrolka może także poinformować kierowcę o sprawnym działaniu systemu poduszek powietrznych.

1 309,90 Zł Z Dostawą.

Hamulców może doprowadzić do wypadku. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję kia sportage (2006) lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu. • zbyt niski poziom naładowania akumulatora (kontrolka ta powinna zapalać się tylko na chwilę, zaraz po uruchomieniu silnika.

Kia Sportage Ii Rok Produkcji:

Zalecamy, by system został sprawdzony przez autoryzowanego sprzedawcę kia. Deska rozdzielcza kia sportage iv po regeneracji. Wyszukaj według numeru vin, numeru produktu, marki, modelu, roku, kategorii produktu lub marki.

Każda Lampka, Która Nie Zapala Się Powinna Być Sprawdzona Przez Autoryzowanego Sprzedawcę Kia.

Zapalające się na desce rozdzielczej kontrolki nie zawsze sygnalizują, że z naszym samochodem dzieje się coś niepokojącego, część z nich pełni funkcję informacyjną. Pon 20 sie 2012, 20:05. Przyczyną może być zarówno awaria alternatora, jak i uszkodzenie w instalacji elektrycznej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post