pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Jak Dolać Od Góry Olej Do Skrzyni Biegów Mazda


Jak Dolać Od Góry Olej Do Skrzyni Biegów Mazda. Z góry dziękuję za podpowiedź. Czy ktoś mi napiszę jak sprawdzic olej w skrzyni biegów i którędy dolać w skrzyni audi a3 8p 3.2 v6 quattro z 2005r.

Zobacz temat [O1] Wyciek oleju/ wymiana oleju skrzyni biegow
Zobacz temat [O1] Wyciek oleju/ wymiana oleju skrzyni biegow from forum.octaviaclub.pl

Zajrzałem pod maskę i mam nadzieję, że sprawdzałem odpowiedni zbiornik a mianowicie, na. 5 biegowa skrzynia 012/01w/01a =wkladka do śrub z łbem o gniezdzie wielokarbowym. On nie chciał wymienić oleju na nowy tylko go dolać.

Witam.jaki Olej I Czy Wogóle Mozna Dolać Do Skrzyni Biegów Sharan 2.8 Vr6,A Jak Nie To Na Jaki Wymienić I Czy Dam Rade Zrobić To Sam.z Góry Dziekuje Za Odpowiedzi.

( citroen c3 ) gdzie korek wlewu oleju w skrzyni biegów. [e61] olej w manualnej skrzyni biegów. 5 biegowa skrzynia 012/01w/01a =wkladka do śrub z łbem o gniezdzie wielokarbowym.

Od Wlewu Powinien Być Gdzieś Troszkę Nad Którąś Z Półosi.

Można też dodać trochę archoil ar 9100. Odpowiem ci ze olej przekładniowy nie musi być wymieniany.w razie potrzeby skontrolować stan i w razie potrzeby dolać ubytek. Olej 75w/90, spustu szukaj na dole skrzyni, wlew przez odpowietrznik w zależności od rodzaju skrzyni 1.9 litra lub 2.6 śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to.

Jak Byś Wszedł Pod Samochód To Masz Niebieską Naklejkę Na Skrzyni Z Oznaczeniem Jaki Olej Powinien Być Stosowany.

Ostatnio sprawdziłem poziom oleju, bagnet suchy. Skąd jesteś (miejscowość / region): Klient trzyma w ręce dwa oleje spełniające taką samą normę serwisową zalecaną do konkretnej skrzyni biegów, a różnią się lepkością np.

Z Góry Dziękuję Za Podpowiedź.

Otóż idąc po lince prędkościomierza w stronę skrzyni natrafiam na taką długą nakrętkę przez którą przechodzi linka: Fiat seicento, olej do skrzyni biegów. Przez umpa » 12 paź 2020 19:10.

75W90 I 75W80, Albo Klasą Api Gl4 Lub Gl5.

Zajrzałem pod maskę i mam nadzieję, że sprawdzałem odpowiedni zbiornik a mianowicie, na. To jest raczej korek spustowy. Jak dolać olej do skrzyni biegów 4.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post