pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Nie Klarowny Płyn Chłodnicy Subaru


Nie Klarowny Płyn Chłodnicy Subaru. Na korku od chłodnicy zbierało się wcześniej trochę takiej białej mazi ale teraz jakby już mniej. Nigdzie nie znalazłem opisu konkretnie do mojego modelu więc proszę:

PŁYN CHŁODNICZY NIEBIESKI do chłodnicy 35 5L G11
PŁYN CHŁODNICZY NIEBIESKI do chłodnicy 35 5L G11 from archiwum.allegro.pl

Niestety nie jest to specjalista od subaru i może po prostu nie wie na jakiej zasadzie montuje się chłodnicę w foresterze o ile jest to jakiś naprawdę niespotykany sposób 🙂 podpowiedzcie o co tu chodzi. Płyn chłodniczy do subaru w sklepie iparts.pl największa oferta części samochodowych w internecie. Kolor po >1000 km brunatny klarowny, na chwile obecna nie ubywa (unimaxa przez 11000 nie dolałem nic, gdzie przy motulu 10w40 miedzy 8000 a 10000 km musiałem dolać około 0,5 l) jestem zadowolony z nowego oleju oby tak dalej, a następna wymiana również będzie na coś z rodziny supersyn (może 0w30) lub coś innego poleconego przez piotra.

Zlałem Ostatnio Cały Płyn Chłodniczy I Nie Ma Jakiś Tam Tłustych Oczek Czy Widocznego Oleju.

Nigdzie nie znalazłem opisu konkretnie do mojego modelu więc proszę: Mój błąd, że nie sprawdziłem poziomu płynu w chłodnicy jednak żadna kontrolka się nie świeciła. Może to sygnalizować niewidoczny wyciek, ale może też wskazywać na poważne uszkodzenie silnika.

Płyn Do Chłodnic Do Subaru Outback Be, Bh Top Marki Obniżone Ceny │ Części Samochodowe Z Kategorii Układ Chłodzenia Silnika I Płyny Chłodzące Do Twojego Outback Be, Bh — Niskie Ceny I Wysoka Jakość Darmowa Dostawa Od 390 Pln

Płyn w zbiorniczku ostatnio już nie wygląda jak zupa, stał się całkiem klarowny. Silnik był wymieniany, nie naprawiany. Jak sprawdzić pozim płynu chłodniczego w gt'99?

Ogromny Wybór Płyn Chłodniczy Do Wszystkich Modeli Subaru Xv.

Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Fiat punto ii 188 188ax pasek rozrządu napinacz pompa wodna witam. Nie było szans, a że to maglownica, wolałem nie kombinować i zrobiłem przez śrubę nr 2.

Płyn Chłodniczy Do Subaru W Sklepie Iparts.pl Największa Oferta Części Samochodowych W Internecie.

Subaru impreza ii gd subaru impreza wrx kombii 2005 rok witam panowie zakupilem sobie wlasnie subaru impreza wrx kombii 2005 roku. Sprawdzana była uszczelka pod głowicą tak jak i pompa wody. Post 9 lut 2008, o 18:45.

Tym Symbolem Wyróżniamy Najlepsze Sklepy W Allegro.

Chyba był stary silnik wyłączony 1. Do zalania chłodnicy możemy użyć tego samego płynu który wcześniej spuściliśmy o ile jest klarowny i w miarę nowy, podobno powinno się ten płyn wymieniać co pięć lat, ja wlałem. Dziwi mnie tylko, że nie widzę żadnego białego nalotu na wężach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post