pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Nissan Qashqai Sterowanie Z Kierownicy


Nissan Qashqai Sterowanie Z Kierownicy. Zakończona 30 lipca 2021 o godzinie 15:21:31. Turbo, czujniki parkowania (tył), czujniki parkowania, czujniki parkowania (przód), bluetooth, felgi aluminiowe, przyciski do sterowania w kierownicy, system mocowania fotelików isofix, system eco start stop, kierownica wielofunkcyjna.

Adapter do sterowania z kierownicy Nissan Qashqai, XTrail
Adapter do sterowania z kierownicy Nissan Qashqai, XTrail from www.car-tronic.pl

Problem dotyczy sterowania przy kierownicy, mianowicie przyciski od sterowania tempomatu, klakson oraz przycisk i działają bez zarzutu. Może też być zwarcie przewodów we wiązce. Podepnę się ad1 jako analog 1, ad2 jako analog 2 , gnd jako analog ground.

Odepnij Sterowanie Z Kierownicy W Module.

Prawidłowo działa przełączanie radio, aux oraz podgłaszanie. Adapter umożliwiający w nissan qashqai sterowanie z kierownicy. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Podepnę Się Ad1 Jako Analog 1, Ad2 Jako Analog 2 , Gnd Jako Analog Ground.

Problem dotyczy sterowania przy kierownicy, mianowicie przyciski od sterowania tempomatu, klakson oraz przycisk i działają bez zarzutu. Bez oddzielnego fabrycznego wzmacniacza) : Nawet do 5 lat gwarancji.

Adapter Jest Kompatybilny Z Następującymi Samochodami:

60,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Niedziałające sterowanie z kierownicy naprawa gwarancyjna (wizyta w serwisie czyli 72h bez samochodu) silnik: Interfejs (moduł stalk adapter) umożliwiający zachowanie opcji sterowania z fabrycznych manipulatorów (przycisków) umieszczonych na kole kierownicy (lub na kolumnie kierownicy) wybranymi funkcjami *2 nowopodłączonego uniwersalnego radioodtwarzacza *1 (lub jednostki multimedialnej) w nissan:

Radia Samochodowe Początkujący 10 Wrz 2017 15:56 Odpowiedzi:

Turbo, czujniki parkowania (tył), czujniki parkowania, czujniki parkowania (przód), bluetooth, felgi aluminiowe, przyciski do sterowania w kierownicy, system mocowania fotelików isofix, system eco start stop, kierownica wielofunkcyjna. Jak sama nazwa wskazuje jest to adapter sterowania z kierownicy, który zachowuje funkcję fabrycznych przycisków przy kierownicy.bez tego adaptera przy wymianie fabrycznego radioodtwarzacza na jakiś inny stracimy niestety możliwość obsługi z kierownicy nowym radiem. Od niedawna jestem posiadaczem qq 2007 1,6 pb.

Autko Kupione Z Uszkodzonym Przodem.

Po naprawie został mały problem, mianowicie sterowanie radiem z kierownicy nie działa jak powinno. Z pewnością nie zbankrutujesz przez paliwo. Poza wspólną wtyczką są jeszcze luźne przewody, zdaje się od masy, może któryś z nich się poluzował i dlatego nie działa panel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post