pappas autó szeged, horváth autó kaposvár, rack autó budaörs, leier autó, rack autó, deagostini legendás autók

Rezerwacja Jazda Na Tore Porsche


Rezerwacja Jazda Na Tore Porsche. Przejazd po torze jest niebywałą okazją aby poczuć sportowe emocje, niezwykłą przyczepność i moc samochodu tej legendarnej marki. Zapoznaj się z kolejną motoryzacyjną perełką znajdującą się w naszej ofercie i zamów voucher na przejażdżkę, która pozwoli na spełnienie twoich marzeń!

Jazda Porsche kierowca > Tor Koszalin 1 okrążenie
Jazda Porsche kierowca > Tor Koszalin 1 okrążenie from www.prezentzycia.pl

Dynamiczna jazda porsche carrera 911 wymaga nieco ostrożności, gdyż auto dysponuje niezwykle dużą mocą. Jeśli chcesz, poczuć się naprawdę wyjątkowo, koniecznie wsiądź za kierownicę tego cacka lub podaruj voucher przentowy ukochanej osobie. Czy będzie to youngtimer, kilkuletni model albo ten, który dopiero zjechał z linii produkcyjnej, na pewno jazda porsche 911 wzbudzi wiele pozytywnych emocji.

Wymagane Jest Ważne Prawo Jazdy Kat.

Chyba każdy z nas doskonale zna markę porsche. Przeżyj przygodę z super autem! Jazda za kierownicą subaru impreza wrx i porsche 911 carrera na torze krzywa.

Ty Też Możesz Przejechać Się Porsche!

Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który. Jazda porsche na terenie toru wyścigowego w słomczynie to okazja do prowadzenia super auta w miejscu, gdzie sportową jazdę doskonalą zawodowcy. Jeśli chcesz, poczuć się naprawdę wyjątkowo, koniecznie wsiądź za kierownicę tego cacka lub podaruj voucher przentowy ukochanej osobie.

Tym Samochodem Trzeba Pojechać I Tak Się Stanie, Gdy Podarujesz Ważnej Osobie Jazdę Piekielnie Szybkim Porsche!

Jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, który pozwala zapoznać się z autem i zasadami sportowej jazdy na torze. Dalszy program jazdy porsche 5. Dlatego jeśli chcesz sprawdzić jak prowadzi się prawdziwe auto wyścigowe, kup voucher na przejazd porsche carrera 911 gt3.

Porsche 911 Carrera S W Barwach Martini Racing Nie Tylko Wygląda Dobrze.

Realizując ten voucher będziesz miał okazję zasiąść za kierownicą porsche i przekonać się jakie są jego możliwości na torze! Zgodnie z nowymi przepisami osobą jadącą jako pasażer może być osoba mająca minimum 150 cm wzrostu odzież wygodny ubiór oraz buty z płaską podeszwą. Hum ta tore jaisa na dekha aysha latest viral video#akproduction2019#tktok 😁

Spełnij Swoje Motoryzacyjne Marzenia I Zasiądź Za Kierownicą Jednego Z Naszych Sportowych Samochodów.

Przy rezerwacji podaj organizatorowi numer kuponu. Od 399 zł z vat. Produkowany od blisko 60 lat, wciąż podąża za tą samą ikoniczną stylistyką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post